X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وبلاگ گروهی مهارت های فروش دانشجویان انجمن مدیریت

شروع بازی جدید

بعد از روشن شدن چشممان به کوته نوشته های مکرر آقا شهریار لذتی بردیم ناوصف. 

مخصوصا از الطاف همیشگی و آرزوهای شیرینش. 

اما خدمت این عزیز خوش نویس عرض کنم که اندکی اجازه بده تا دوستان مطالب نغز و مختصر شمارا بخوانند و نظر دهند و بعد مرحمتی دیگر.

خوب بعد از اینکه ما هم از جو نوشتن قائم مقامی خلاص شدیم خدمت دوستان عزیز عرض کنم:

پیروی صحبتی که سرجلسه امتحان شد. از امروز هر روز یک سوال در وبلاگ می گذارم. همه میتوانند در قسمت نظرات بهترین پاسخی که برای آن سوال یافت می شود را از روی کتاب یا هرجایی دیگر که دوست دارند, درآورده و با اسم و فامیل خودشان در وبلاگ بنویسند.

از همه خواهش می کنم که راجع به پاسخهای بقیه اظهار نظر نکنند و هرکسی که دوست داشت در این بازی مشارکت کند فقط نظر خودش را بنویسید. نه تایید و نه تقبیح. هرکسی هم فقط یک کوپن برای هر سوال دارد و فقط یک نظر می تواند بدهد. در صورتی که دو نظر بدهد از بازی خارج می شود. زمان پاسخ دادن به هر سوال فقط تا زمان طرح سوال بعدی است که معمولا باید حدود 24 ساعت باشد. یعنی امشب سوال 1 و فرداشب سوال 2 و بهمین ترتیب تا سوالات 10 و 11.

هر شب یک نفر بعنوان بهترین پاسخ دهنده انتخاب شده و یک نمره به برگه اش اضافه می شود. 

این فقط یک بازی است و هرکسی که دوست دارد بازی کند میتواند با اراده ی خودش وارد شود.

کاملا هم اختیاری است. هیچ تهدید و اجباری هم در کار نیست. تنها فرصتی است برای بازی کردن و در صورت برنده شدن جایزه ای گرفتن که در حال حاضر برای دانشجویان عزیز بهترین چیز همان نمره است.

موفق باشد.

اما سوال اول:

مهارت یعنی چه؟ (0.5 نمره 2 دقیقه ) سطوح مختلف مهارت های مدیریتی را نام ببرید و توضیح دهید؟ (1نمره 5 دقیقه) مدیران سطوح مختلف هر کدام به چه میزانی از این انواع مهارت ها احتیاج دارند؟ توضیح دهید؟ (1نمره 5 دقیقه)